+380 (44) 599-26-85
+380 (94) 899-26-85

Поліграфічна продукція на сьогоднішній день стала дуже затребувана через свою простоту, доступність, адекватну вартость і велику ефективность. Для поліграфії велику роль грають папір, вид друку, обладнання та найголовніше це макет, на якому і будуватиметься все інше. Створення макету найбільш складний процес, набагато легше оживити його, а також втілити в життя. Від якості послуг дизайну буде залежати яскравість, інформативність, грамотність і кінцевий успіх.

Буклети, візитки, флаєра, афіші, брошури, листівки, календарі тощо - являються поліграфічними носіями інформації. Створення макету для цієї продукції має бути максимально якісним, інакше успіх не буде досягнутий. Створити такий макет самостійно, без професійних навичок саме в цій галузі буде дуже складно і практично неможливо. Тому оптимальним варіантом в такому випадку буде звернутися до професійних дизайнерів.

Для наших фахівців розробка фірмового логотипу або дизайну не складе труднощів. Верстка, ретуш, промальовка та ілюстрування.

Ми з радістю допоможемо Вам втілити Ваші ідеї в реальність.

Ми надаємо спектр дизайнерських і креативних послуг в наступних напрямках:

•    Розробка макетів полиграфічної продукцїї, верстка
•    Розробка фірмового стилю, логотипу, створення BRAND-BOOK
•    Розробка макетів для широкоформатої /зовнішньої реклами
•    Розробка макетів для сувенірної продукції

Замовити дизайн