+380 (44) 599-26-85
+380 (94) 899-26-85
воблеры

ВОБЛЕРИ

Воблер - це рекламний розповсюджувач або цінник нестандартної форми, до якого прикріплена пластикова ніжка. З її допомогою воблер можна приклеїти в місцях скупчення людей, на прилавку в магазині або в будь-якому місці продажів.Головна ідея воблера- це залучення інтересу споживача до рекламованого товару, який розташований поруч з воблером. Воблер привертає увагу за рахунок того, що він легкий і на ніжці, навіть при легкому коливанні повітря він гойдається, що відразу впадає в очі покупцям. Непримітна, прозора ніжка з пластика створює видимість польоту, або завмерлого в повітрі барвистого і яскравого шматочка картону, який виробляє позитивний настрій.
Воблер можна виготовити в будь-якій формі, круглий, ромб, фігурний. Фома залежить від уяви замовника. Матеріалом для виготовлення такого рекламного носія може бути ламінований картон, лакований картон або просто крейдований папір без покриття. І прозорий пластик для ніжки. Завдяки даному типу кріплення воблер знаходиться в повітрі біля продукції, не займає місце, де повинен бути товар.Дуже рідко воблери роблять квадратними або прямокутними, найчастіше круглі, або знаходять форми рекламованого на ньому товару (наприклад у формі квітки, чашки і т.д, дуже важливо, що б форма не була надто складною, для виготовлення штампа для висікання).
ННіжка воблера виготовляється за стандартом, в основному 10х100-10х150 мм, але вона може змінюватися в залежності від розміру і ваги воблера. Ніжка зроблена з гнучкого, тонкого прозорого пластику, на її кінці приклеєний двосторонній скотч, щоб прикріпити сам воблер до ніжки, і до місця, де він буде розміщений.
Замовити воблери / прорахувати вартість виготовлення