+380 (44) 599-26-85
+380 (94) 899-26-85
плакаты

ПЛАКАТИ

Плакат (нім. Plakat від фр. Placard - оголошення, афіша, від plaquer - наліпити, приклеювати) - помітне, як правило великоформатне, зображення, яке супроводжується коротким текстом, зроблене в агітаційних, рекламних, інформаційних або навчальних цілях. (В іншому значенні - різновид графіки). У сучасному дизайні плакат сприймається як «зведене в чітку візуальну формулу повідомлення, призначене сучасникові для висновків і конкретних дій». Дана формула відображає певний рівень графічного дизайну та інформує про предмет комунікації.
До особливостей жанру можна віднести наступне: плакат має бути видно на відстані, бути зрозумілим і добре сприйматися глядачем. У плакаті часто використовується художня метафора, різномасштабні фігури, зображення подій, що відбуваються в різний час і в різних місцях, контурне позначення предметів. Для тексту важливим є шрифт, розташування, колір. У плакатах використовується також фотографія в поєднанні з малюнком і з живописом.
Плакати можуть бути А1, А2, А3 форматів. Друкуються вони зазвичай на крейдованому матовому або глянсовому папері щільністю 150г / м2. При широкоформатному друці використовується спеціальний матовий плакатний папір щільністю 170г / м2 або папір сіті.
Замовити друк плакатів / прорахувати вартість друку