+380 (44) 599-26-85
+380 (94) 899-26-85
винная карта, меню

КОКТЕЛЬНІ/ВИННІ КАРТИ

Відомі у всьому світі коктейлі нікого не залишають байдужими, і завжди, дивлячись на грамотно складену коктейльну карту виникає питання, що ж спробувати, улюблений смак або новий, з помітною назвою, який пробуджує фантазію. Коктейльна карта повинна починатися з пропозиції фірмових коктейлів, зігріваючих холодними вечорами або освіжаючих жарким днем, заспокійливих і енергетичних. Далі йде значний перелік аперитивів, шот і лонг-дрінки, коктейлі-діджестіви, після безалкогольні напої і гарячі коктейлі. Для наочності можна в коктейльній карті розмістити невеликі фото.
Коктейльна пропозиція - кращий засіб збільшення прибутку кафе / барів / ресторанів, адже вартість одного напою часто дорівнює вартості гарячої страви. Створення унікальної коктейльної пропозиції допоможе вам вигідно обійти конкурентів і залучити нових любителів смачних міксів. Адже хороша коктейльна карта, так само як і гарна кухня, робить позитивний вплив на імідж закладу. Однак не варто вносити в меню велике число коктейлів. Серед усього розмаїття важко зробити вибір, та й знайомитися з великою кількістю позицій дуже втомлює. Оптимальний варіант - дві сторінки, близько 15 - 20 коктейлів. Не женіться за кількістю, дивуйте якістю і оригінальністю.
Коктельну карту можна робити будь-якого формату і на будь-якому з видів паперів. Додатково самі фотографії коктейлів можна виділити вибірковим УФ-лаком. Логотип тисненням. Часто використовують ламінацію, біговку і висікання.

Замовити друк / зробити прорахунок вартості