+380 (44) 599-26-85
+380 (94) 899-26-85
ключ карта, пластиковая карта

КЛЮЧ-КАРТИ / ПЛАСТИКОВІ КАРТИ

В готелях, як правило, використовуються пластикові магнітні картки (з магнітною смугою LoCo або Hico). На картах-ключах зображується або інформація про самомий готель, або реклама. На зворотному боці карти часто розміщується інструкція по відкриванню дверей за допомогою карти і сама магнітна смуга.
Ключ-карти - один з видів безлічі пластикових карток, які може виготовити для Вас наша компанія.
Залежно від застосування пластикові картки можна розділити на кілька видів:
Дисконтні - пластикові картки, які зазвичай компанії видають улюбленим клієнтам для отримання знижки або бонусів. Фірмові пластикові дисконтні картки - не тільки підкреслюють ваш фірмовий стиль, але це і знак поваги і уваги до клієнтів, і відмінний спосіб збільшення продажів.
Подарункові. В наш час через великий вибір асортименту товарів і послуг вибрати комусь потрібний подарунок дуже складно. Для цього й існують подарункові сертифікати (картки), які дозволять людині, якій подарують дану карту вибрати самому те, що йому до душі.
Рекламні. Економте на рекламних компаніях. Ціна тиражу не більша вартості рекламного блоку в глянцевих журналах, в той час як рекламні пластикові картки 100% виявляться у руках ваших клієнтів, чого не скажеш про поліграфічні видання.
Безконтакні. Не пропустіть ваших клієнтів, які вважають за краще зручність сучасних високих технологій. Фірмова безконтакна смарт-карта підвищить ваш престиж в очах прогресивної молоді.
Ідентифікаційні. Використовуються зазвичай в фірмах як пропуск з брендом компанії, посвідченням особи і зі службовими відмітками.
Замовити виготовлення пластикових карток / прорахувати вартість