+380 (44) 599-26-85
+380 (94) 899-26-85
хэнгеры

ХЕНГЕРИ (НАВІСКИ)

Хенгери - це картонний або паперовий гачок з рекламною інформацією, яка вішається на ручці дверей, автомобіля, меблів або будь-якого іншого товару, у якого є ручка. Вони являють собою яскравий виріб, що привертає до себе увагу потенційних клієнтів, барвисті листівки, що мають невеликий, акуратний отвір для дверної ручки.

Переваги навісок на двері:

1. Вони охоплюють найширший спектр споживачів товарів і послуг, яким просто буває необхідно донести інформацію з рекламних буклетів.
2. Поширення навісок на дверні ручки, в тому числі і на дверях житлових будинків, офісів, самих різних підприємств має високу результативність, часто навіть перевищує результати, принесені іншими видами подачі інформації.
3. Поширення навісок на ручки дверей призводить до того, що одна людина з десяти вивчає рекламну інформацію, щоб надалі звернутися за цим товаром або послугою. Причому, взявши додому рекламну навіску, клієнт, як правило, більш глибоко вникає у викладену інформацію.

Таким чином, поширення навісок на двері відрізняється ретельним вибором предметної аудиторії. Наведемо приклад: рекламодавець може замовити розвішування навісок на дверні ручки тільки в елітних будинках, а також в якомусь певному районі, найбільш підходящим для проведеної акції. Рекламні навіски на ручках дверей є прекрасним інструментом для пошуку і залучення цільової аудиторії. Не варто підносити людям інформацію, розвішуючи рекламні навіски на двері, наприклад, про новий салон, що знаходяться далеко від них. Краще про це інформувати клієнтів, які проживають недалеко від предмета реклами, застосувавши таке актуальне рішення як розвішування навісок на двері. Якщо на навісках відзначити, що пред’явнику буклету буде надана певна знижка, то стане можливим відстежити ефективність розвішування навісок на дверні ручки. 
Варто підвести підсумок: рекламні навіски на дверних ручках - якісна, сучасна реклама. Це відмінний спосіб привернути увагу клієнта. 
Хенгери замовляють автосалони, піцерії, доставки квітів, вантажоперевезення, доставка їжі, готелі, тощо. В готелях зазвичай навіски використовуються для інформування клієнтом персоналу: не турбувати, приберіть кімнату, сніданок в номер, тощо.

Виготовлення навісок ви можете замовити в нашій компанії. Ми здійснюємо виробництво хенгерів із застосуванням повнокольорового цифрового, офсетного та шовкотрафаретного друку (в залежності від кількості і технічних вимог замовника), а також різних видів післядрукарської обробки. Ми гарантуємо вам професійний підхід і якісне виконання вашого замовлення.